Общинска избирателна комисия Братя Даскалови


РЕШЕНИЕ
№ 70
Братя Даскалови, 06.11.2019

ОТНОСНО: обявяване на списък А и списък Б от кандидатските листи по чл. 454 от Изборния кодекс.

Със свое Решение №59/28.10.2019 г. Общинска избирателна комисия Братя Даскалови обяви резултатите от изборите за общински съветници в община Братя Даскалови на 27.10.2019 г., както и избраните за общински съветници съобразно броя на получените предпочитания (преференциите) в списък А и поредността им в списък Б на партиите, коалициите и местната коалиция, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота.

В тази връзка и на основание чл. 85, ал. 4 във връзка с чл. 87, ал. 1, т. 1 и чл. 454 от ИК,  ОИК Братя Даскалови

Р Е Ш И :

            ПОДРЕЖДА кандидатите за общински съветници в община Братя Даскалови според броя на получените предпочитания (преференциите) в списък А и останалите кандидати в списък Б поотделно за всяка листа, както следва:

Кандидатска листа №7 - Политическо Движение Социалдемократи:

Списък А     

Номер по ред

Имена

Префе-ренции

% от гласовете за партия

Номер в листата

1

Катя Иванова Иванова

134

12,38

103

Списък Б

Номер по ред

Имена

Префе-ренции

% от гласовете за партия

Номер в листата

2

Галина Атанасова Радева

15

1,39

102

3

Петко Михайлов Михайлов

65

6,01

104

4

Георги Минков Колев

26

2,40

105

5

Иван Пенев Пенчев

12

1,11

106

6

Тинко Маринов Трендафилов

22

2,03

107

7

Атанас Георгиев Троев

71

6,56

108

8

Стойка Минчева Василева

11

1,02

109

9

Руска Илиева Щилянова

0

0,00

110

10

Ганчо Танев Танев

4

0,37

111

11

Атанаска Минчева Атанасова

21

1,94

112

12

Веселина Георгиева Ракаджиева

42

3,88

113

Кандидатска листа №43 - ПП ГЕРБ:

Списък А     

Номер по ред

Имена

Префе-ренции

% от гласовете за партия

Номер в листата

1

Виолета Милчева Чакърова

340 (286)

56,29

101

2

Таня Минкова Чиликова

66

10,93

106

3

Гълъб Петров Георгиев

49

8,11

107

Списък Б

Номер по ред

Имена

Префе-ренции

% от гласовете за партия

Номер в листата

4

Атанас Дамянов Дамянов

35

5,79

102

5

Димитър Костадинов Мурджов

16

2,65

103

6

Светла Грозева Грозева

36

5,96

104

7

Вълчан Генчев Танев

15

2,48

105

8

Пенка Иванова Недева

6

0,99

108

9

Желю Тодоров Желев

7

1,16

109

10

Боряна Василева Стоянова

0

0,00

110

11

Мирослав Тодоров Матев

13

2,15

111

12

Бойко Роков Бъзлев

17

2,81

112

13

Аврам Иванов Тотев

4

0,66

113

Кандидатска листа №55 - Движение за права и свободи - ДПС:

Списък А     

Номер по ред

Имена

Префе-ренции

% от гласовете за партия

Номер в листата

1

Силвия Чавдарова Иванова

359 (351)

87,78

101

Списък Б

Номер по ред

Имена

Префе-ренции

% от гласовете за партия

Номер в листата

2

Иван Петров Иванов

2

0,49

102

3

Кольо Али Кочаши

10

2,44

103

4

Кирчо Динков Райчев

10

2,44

104

5

Изет Ахмедов Мустафов

0

0,00

105

6

Мирослав Росенов Илиев

3

0,73

106

7

Росица Васкова Атанасова

3

0,73

107

8

Юсеин Рюстем Филинта

18

4,40

108

9

Атанас Асенов Атанасов

4

0,98

109

Кандидатска листа №56 - БСП ЗА БЪЛГАРИЯ:

Списък А     

Номер по ред

Имена

Префе-ренции

% от гласовете за партия

Номер в листата

1

Веселин Митков Калчев

402 (388)

51,21

101

2

Никола Вълев Будаков

55

7,01

102

Списък Б

Номер по ред

Имена

Префе-ренции

% от гласовете за партия

Номер в листата

3

Станка Димова Матева

33

4,20

103

4

Димитър Петков Димитров

48

6,11

104

5

Ганка Йорданова Петрова

42

5,35

105

6

Черньо Господинов Дохчев

30

3,82

106

7

Добринка Генова Проданова

35

4,46

107

8

Дочка Петкова Иванова

34

4,33

108

9

Тодорка Иванова Карева

12

1,53

109

10

Иванка Панова Иванова

8

1,02

110

11

Петър Пенев Узунов

19

2,42

111

12

Таньо Тотев Танев

41

5,22

112

13

Марияна Нанева Николова

26

3,31

113

 

Кандидатска листа №67 - Местна коалиция ЗЕМЕДЕЛСКИ НАРОДЕН СЪЮЗ (ПП ВМРО-БНД, ПП МИР):

Списък А     

Номер по ред

Имена

Префе-ренции

% от гласовете за партия

Номер в листата

1

Иван Димитров Жеков

147 (137)

44,68

101

2

Спас Запрянов Пеев

29

8,81

103

Списък Б

Номер по ред

Имена

Префе-ренции

% от гласовете за партия

Номер в листата

3

Димитър Иванов Иванов

23

6,99

102

4

Радка Стоилова Караджова

17

5,17

104

5

Иван Танев Кунчевски

11

3,34

105

6

Ангелинка Борисова Митева

1

0,30

106

7

Диана Рашева Дешкова

11

3,34

107

8

Виолета Христова Христова

11

3,34

108

9

Петър Тодоров Тодоров

19

5,78

109

10

Ана Тодорова Иванова

21

6,38

110

11

Атанас Маринов Станчев

18

5,47

111

12

Руско Пенев Маринов

3

0,91

112

13

Наньо Михайлов Шопов

18

5,47

113

 

Настоящото решение е обявено по реда на чл. 87, ал. 2 от Изборния кодекс и подлежи на обжалване пред ЦИК в тридневен срок от обявяването му.

 

 

Председател: Димо Пенев Димитров

Секретар: Ивелина Николаева Николова-Димитрова

* Публикувано на 06.11.2019 в 12:16 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31 

Решения

  • № 70 / 06.11.2019

    относно: обявяване на списък А и списък Б от кандидатските листи по чл. 454 от Изборния кодекс.

  • № 69-МИ / 03.11.2019

    относно: Обявяване на избран кандидат за кмет на кметство с. Черна гора

  • № 68-МИ / 03.11.2019

    относно: Сигнал за присъствие на въоръжено лице в изборното помещение на СИК 006 - с. Черна гора в община Братя Даскалови при произвеждане на втори тур на изборите за кмет на кметство

всички решения